راهنمای خرید از رفاه سنتر

راهنمای خرید از سایت رفاه سنتر 

1. ورود به سایت رفاه سنتر: پیشنهاد می‌شود پس از ورود نسبت به ساخت پروفایل کاربری اقدام نمایید تا در هنگام خرید نیاز به ساخت حساب کاربری نباشد و همچنین از کوپن‌های نقره‌ای و طلایی برخوردار شوید. این کوپن‌ها به شخص شما تخفیف‌های ویژه ارائه می‌دهد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها تخفیف‌های بیشتری روی صورت‌حساب خود بگیرید.

2. هیجان زده شدن از دیدن تخفیف‌ها: تخفیف‌های این سایت نسبت به دیگر فروشنده‌ها بیشتر است زیرا قیمت پایه محصولات واقعی است!

3. انتخاب محصول: در هر بخش دسته‌بندی دقیقی برای هدایت شما به محصول مورد نظر وجود دارد. شما می‌توانید پس از انتخاب محصول آن را وارد سبد خرید کرده و زمانی که محصولات مورد نظرتان تمام و کمال انتخاب شدند به بخش خرید خود مراجعه کنید.

4. انتخاب نحوه پرداخت: اگر قبلاً در پروفایل خود آدرس دقیق محل مورد نظر برای تحویل کالا را وارد کرده‌اید اتوماتیک وارد مرحله تسویه حساب و تعیین نحوه پرداخت صورت‌حساب به صورت آنلاین یا پرداخت در محل می‌شوید. در غیر این صورت، شما باید پروفایل کاربری بسازید و آدرس دقیق خود را وارد کنید. 

5. بسته‌بندی و ارسال: پس از اتمام پروسه پرداخت سفارش شما ثبت نهایی گردیده و فاکتور شما صادر می‌گردد. سپس، محصولات شما توسط بخش انبارداری بسته‌بندی شده و به واحد ارسال تحویل می‌گردد.

 6. تحویل در محل: واحد ارسال با نهایت سرعت بسته سفارشی شما را به آدرس شما آورده و تحویل شما می‌دهد.