آرایشی و زیبایی, مراقبت و سلامتی

راهنمای انتخاب بهترین کرم دست!

بهترین کرم های دست آنهایی هستند که حاوی ترکیبات و مواد موثر با خاصیت مرطوب کنندگی ، مغذی ، نرم کنندگی و یا ترمیم کنندگی باشند تا از پوست دست های ما در طول سال مراقبت کنند.

چگونه پوست دست های خود را آبرسانی کنیم؟

برای آبرسانی به پوست دست ها ، لازم است که به لطف عوامل فعال مرطوب کننده مانند گلیسیرین ، اوره یا اسید هیالورونیک ، مقدار آب آن افزایش یابد.بعضی از کرم ها دارای مواد موثر با خاصیت مرطوب کنندگی ناخن ها و کوتیکول ها هستند ، مناطقی که اغلب از یاد میروند و در عین حال بسیار خشک می شوند.

انتخاب کرم دست برای دست های شکسته یا ترک خورده:اگر دست ها بسیار آسیب دیده ، ترک خورده یا شکسته اند، باید کرمی راانتخاب کنید که دارای مواد شل کننده فعال ضروری است. مواد چرب مانند روغن جوجوبا یا روغن بادام شیرین ، کره شی یا ، سرامیدها و پارافین این امکان را برای شما فراهم می کند که عناصر اساسی را برای تولید مجدد و ترمیم در پوست ایجاد کنید.

چه کرمی برای دست های خشک مناسب است؟

برای دستهایی که به سادگی خشک شده اند ، می توانید فرمولی دارای مایعات و سبکی بیشتری میباشد را انتخاب کنید ، که راحتی و لطافت را فراهم می کند.در زمستان ، بهترین ترکیب ، ترکیب مغذی و آبرسان برای مقابله با تغییرات آب و هوایی میباشد.

چند وقت یکبار می توانید کرم دست خود را بزنید؟

در حالت ایده آل ، باید کرم دست را در دو لحظه مهم روز استفاده کنید:

1. صبح ، قبل از خارج شدن از خانه برای محافظت از دست ها. وقت آن است که برای مقابله با ظهور لکه ها ، به کرم های دارای فیلتر UV و مواد فعال آنتی اکسیدان بپردازیم.

2. در شب قبل از خواب. این زمانی است که می توان از یک کرم بسیار قوی استفاده کرد تا ترمیم پوست بهتر در طول شب انجام شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *